شرایط و قوانین سایت

1397/7/3

شرایط و قوانین استفاده از سامانه آنلاین تعیین نوبت کارواش، روشور بدین شرح می باشد:

1- کاربر با ثبت نام در روشور می‌پذیرد که قوانین و مقررات روشور را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از روشور به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

2- برای استفاده از روشور لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری بسازد. برای استفاده از روشور کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را ثبت کنند.

3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز وارد کند.

4- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان سرویس گیرنده در روشور داشته باشد.

5- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در روشور یا سایر خدمات مربوط به روشور انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

6- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.

8- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.

9- با استفاده از سرویس روشور کاربر می‌پذیرد که از روشور برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.

10- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که روشور در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس روشور قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

11- کاربر سرویس گیرنده قبل از ارسال درخواست کارواش تمام خودروی خود را چک کرده است و روشور هیچ گونه تعهدی نسبت به وسایل شخصی سرویس گیرنده در حین شستشو ندارد.

12- کاربر می‌پذیرد که روشور یک کارواش درون شهری نیست بلکه تنها یک خدمات اینترنتی است که ارتباط بین شرکت خدماتی عضو روشور و سرویس گیرندگان را جهت توافق بر انجام شستشوی خودرو فراهم می‌کند.